CZAT DS

Jeśli chcesz dołączyć na nasz czat dodaj do kontaktów numer gg:28285806 i wpisz /j support

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Zapraszamy na czat o nr gg:28285806 i wpisz /j support Aby mieć dostęp do wszystkich kategorii zaloguj się!

#1 2013-10-27 10:06:10

 Kawassaki

Administrator

Zarejestrowany: 2013-10-22
Posty: 30
Punktów :   

Tu sie przedstaw

Podaj swoje Imię, ile masz, lat. Co lubisz robić. itp.

Offline

#2 2013-10-27 21:13:40

 MrKropeK

Nowy użytkownik

2930521
Call me!
Skąd: Różnie to bywa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Tu sie przedstaw

Witam Sebastian jestem mam 21 lat, skonczylem szkole na ogol jestem leniem no ale do pracy trzeba chodzic xD jestem z Gornego Slaska aktualnie pracuje w niemczech lubie w wolnyh chwilach wyjsc na piwo w plenerze ale pewnie tak jak wiekszosc z was trzymam rowniez kciuki za Ewelke zeby rzucila te fajki Pozdro

Offline

#3 2013-10-28 08:10:52

;)

Gość

Re: Tu sie przedstaw

No to ja tez się przedstawie ;D Ewelina, lat 18 , mieszkam w Bydgoszczy ,jakby ktos nie wiedzial wojewodztwo kuj-pom ;D na co dzien ucze się za Kucharza , mam praktyki w restauracji, które bardzo męczą , wiec wolnego czasu to ja zbytnio nie mam ;p ,a jeśli juz się znajdzie to wchodze na gg , wychodze na dwór , jakaś impreza czy cus xd na każdy nastrój co innego ;P  to tyle , nie będę się rozpisywac bo muszę jeszcze kilka rzeczy zrobić ;D PS. Dziękuje Seba ,ze we mnie wierzysz ;*

- - - Milka - Graj w fioletowe - Next - - 0 128

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mwsz-tir.pun.pl www.tntdb.pun.pl www.mibmnst.pun.pl www.grafa-cs.pun.pl www.yu-gi-oh.pun.pl